Silikonová formička PŘESKA

Silikonová formička PŘESKA

237,00 Kč

včetně DPH 21 %Jsme plátci DPH.skladem
ks
Silikonová formička PŘESKA

Popis

Silikonová mini forma pro výrobu  postaviček, které můžete vyrobit z marcipánu, čokolády, karamelu a dalších potravinářských surovin. Tuto silikonovou formičku naši zákazníci používají i pro tvorbu domácích mýdel, sádrových a pryskyřicových odlitků, hlíny apod. Některé formičky lze použít i pro výrobu domácích šperků a výrobků.

Silikonová forma je vyrobena z jemné, silikonové hmoty. Splňuje normy EU a ČR, že tento materiál je vhodný pro styk s potravinami.

Velikost výrobku: cca

Formu je možné používat při teplotách od -5˚C až 250˚C. Lze ji také vložit na cca 1 - 2 do mrazničky, pro rychlejší ztuhnutí výrobku. Po vyjmutí z mrazničky pak s formičkou zacházejte opatrněji.

Použití

Silikonovou formu před prvním použitím ručně umyjte a vysušte. Připravte si materiál, z kterého chcete výrobek vytvořit. Protože náš e-shop doporučuje formičky pro výrobu cukrářských výrobků, budeme popisovat postup s marcipánem.

  • Marcipán propracujte tak, aby byl změklý a zahřátý od vašich rukou. Poté ho začněte důkladně vtlačovat do formičky - doporučujeme shlédnout video.
  • Pro dokonalé vyklopení výrobku je nutné vložit formičku do lednice nebo mrazničky. V mrazničce může být jednu až dvě hodiny, podle velikosti výrobku a formičky.
  • Po vyjmutí formičky z mrazáku, můžete začít jemně výrobek vyklápět. Hotový výrobek už pak můžete nabarvit a dozdobit, jak budete potřebovat.
  • Formičku můžete omýt a opět ji použít k další výrobě.

Přejeme Vám dobré nápady a hodně zábavy!

Videonávod - použití silikonové formy

marcipánové figurky, silikonové formičky
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím