Vítejte v e-shopu DEKORACE NA DORT

NOVĚ  na  www.mojecukrovinky.cz  .Otevřena nová verze těchto webových stránek,zboží a web pro Vás pravidelně doplňujeme a upravujeme. Těšíme se na Vaše objednávky.

Kamenná prodejna v Soběslavi otevřena .

 

 

 

V našem e-shopu najdete nejširší nabídku postaviček z pravého marcipánu. Vybírat můžete ze sortimentu jako jsou marcipánová zvířátka, marcipánové květiny, postavičky na dort nebo hvězdná znamení. Najdete u nás jak marcipán na modelování, tak na potahování i marcipán určený k plnění pralinek.

Specializujeme se také na silikonové formičky nejrůznějších tvarů. Díky nim jednoduše a rychle vytvoříte originální dekorace na dorty a cukroví.

 

Postavičky z pravého českého marcipánu - bezlepkové a bezlaktózové

Pravý marcipán z mandlí je vyráběn klasickou původní recepturou za použití moderních technologií a jeho chuť i konzistence je unikátní. Při výrobě nejsou používána žádná aromata, náhražky, lepek ani laktóza. Základem přípravy pravého marcipánu jsou velmi jemně umleté loupané mandle. Marcipán splňuje veškeré předepsané potravinářské standardy a má vysokou kvalitu. Což lze poznat díky stálosti tvarů i barvy, snadnosti zpracování a celkové výdrži. Naším výhradním dodavatelem marcipánu je firma Frischmann z Vyškova na Moravě.

 

Jaký je rozdíl mezi marcipánem a fondánem?

Marcipánová hmota na dorty se často zaměňuje za fondán. Fondánové hmoty jsou   jsou tvořené hlavně z cukru na rozdíl od pravého marcipánu, jehož základ tvoří mandle. Skvělou chuť dortu vám 100% zaručí modelovací hmota z pravého marcipánu.

 

Při objednávce nad 2.000 Kč ZASLÁNÍ PO CELÉ ČR ZDARMA.


VELKOOBCHOD

Odebírejte od nás za velkoobchodní ceny

Pravidelně zásobujeme naše odběratele po celých Jižních Čechách. Zboží můžete nakupovat od našeho obchodního zástupce při prodejních cestách.
Zavolejte nám nebo napište e-mailem a my vás při příští cestě navštívíme.

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: 728 888 237 a 731 780 316.

Kdo u nás může nakupovat za velkoobchodní ceny?

Jsou to hlavně podnikatelé a firmy (cukrárny, pekárny, oříškárny a další subjekty), kteří potřebují zboží pro další prodej nebo pro svou potřebu ve výrobě.

Zašlete nám e-mailem či poštou Váš živnostenský list, na vyžádání vám zašleme velkoobchodní ceník. Po dohodě zasíláme objednávky i na Slovensko.

Těšíme se na spolupráci!

marcipánové figurky, silikonové formičky
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím